Aukční položka číslo: | 68 |
Autor: | Šulla Drahotín (1932 - ----) |
Název díla: | 3. Finále, 70. léta 20. století |
Rozměr: | 23x17 cm |
Značeno: | signatura a autorské razítko vzadu |
Odhadní cena: | 20000 Kč - 30000 Kč |
Vyvolávací cena: | 12000 Kč |