Aukční položka číslo: | 29 |
Autor: | Hild Miroslav (1926 - 2007) |
Název díla: | Neviditelná překážka, 60. léta 20. století |
Rozměr: | 17x24,5 cm |
Značeno: | autorské razítko vzadu |
Odhadní cena: | 8000 Kč - 10000 Kč |
Vyvolávací cena: | 6000 Kč |