Aukční položka číslo: | 25 |
Autor: | Konečný František (1908 - 1965) |
Název díla: | Pohled od Lužického semínáře, 30. léta 20. století |
Rozměr: | 23x15 cm |
Značeno: | autorské razítko vzadu |
Odhadní cena: | 4000 Kč - 6000 Kč |
Vyvolávací cena: | 2000 Kč |