Lot No.: | 15 |
Author: | Bouda Jiří (1934 - 2015) |
Artwork Name: | Železniční přejezd |
Technique: | barevná litografie 128/200 |
Dimensions: | 18,5x12 cm |
Signature: | signováno vpředu, slepotiskové razítko Lyra Pragensis |
Finish: | volný list |
Estimate: | 800 CZK - 1600 CZK |
Starting Price: | 400 CZK |