Lot No.: | 23 |
Author: | Handzelová Jarmila |
Artwork Name: | Orchidej, 1974 |
Technique: | artprotis |
Dimensions: | 163x93 cm |
Signature: | signováno a značeno vzadu |
Finish: | stav: dobrý |
Estimate: | 8000 CZK - 10000 CZK |
Starting Price: | 6000 CZK |