Lot No.: | 9 |
Author: | Dostál František |
Artwork Name: | Z cyklu náhodná setkání, 70. léta 20. století |
Technique: | gelatin silver print |
Dimensions: | 22x16 cm |
Signature: | signováno a razítkováno vzadu |
Finish: | stav: dobrý |
Estimate: | 4000 CZK - 6000 CZK |
Starting Price: | 1200 CZK |