/soubory/obrazky/topimg/253-aukce-banner.jpg
AUTOR
Vše 17. listopad 1989 . Akt . Akt Monogramista A.B.K. Ballen Roger Bedrna Vlastimil Běhounek Jiří Bezinky . Bielińska Halina Bižuterie . Boháček Karel Bohemica . Bouda Jiří Bouda Cyril Brocal Jaime Brož . Budinský-Krička Vojtech Burant František Cerman Jaroslav Čapek Josef Čech Ringo, František Čechová Olga České sklo . Dekret . Dipat Wáclaw Disman Miloslav Drahoňovský Josef Drahoš L. E. Duša Ferdiš Eckert Ateliér Praha Ehrlich Karel Matyáš Ex libris . Fára Libor Feller Ludvík Filatelie . Filumenie . Foll Dobroslav Fotografie . Francová Eva Gabriel Karel Gende-Rote Valerij Grafika . Hackenschmied Alexander  Hajniš František Hák Miroslav Heber František Alexander Hejna Václav Helbich Petr Heřman Josef Heyduk Filip & Fisherová Milada Hlaváček Miroslav Hložek Stanislav Holas Ota Honty Tibor Hrdina Miroslav Hrzánová Barbora Hudečci Václav a Eva Hůrka Otakar Chittussi Antonín Illek František & Alexandr Paul Jakoubek Jakub Skalka Miloš Janatková Jitka Janíček James Jaroš Alexej Jiránek Vladimír Jiřincová Ludmila Jiskra Jan Jurkovičová , Kadrnožka Dimitrij Kadrnožka Dimitrij Karel Václav Katapult . Katzmann Erich Keramika Dyntar Václav Keramika Mírová Děvana keramika . Kolíbal Stanislav Koně . Konečný Stanislav Kotyšan Cyril Krberger Mathias Kubišta Bohumil . Kuprevič Viktor Kuřácká potřeba . Kvěchová Marie Fischerová Lada Josef Lange L. & Poppel J. Langhans Ateliér Praha Laštovka Karel Macek Antonín Machek Anton Malá dohoda . Mánes Josef Mánes . Mapa . Märklin . Matuška Waldemar Mayerová Milča Medaile . Medaile Palavský Jaroslav Memorabilia Tomáš Garrigue Masaryk Mercedes Benz Militaria . Mísa . Morstadt Vincenc Nasková Růžena Návrhy krojů . Neprakta Jíří Winter Nestler-Laux Marie Neubert Václav Novák Josef Obraz . Odznak . Okupace 1968 . osvobozené divadlo Pacák Jan Antonín Palda Karel Pálffy Peter Paroubek Jan Parte . Pasternak Jerry Peterson Eugen Pexová-Jašková Táňa Žiletky . Písňové texty . Plakát . Plastika . Podskalský Zdeněk Podvalová Marie Pohlednice . Pohlednice . Poštovní knížka . Preissig Vojtěch Průcha Jaroslav Příbory . Publikace . Rada Pravoslav Razítka . Reach Zikmund Reklama . Rieger František Ladislav Röhling Vladislav Rožanská Martina Rudolf Schuster Rundensteiner Ateliér Budějovice Saudek Kája Seeboeck Ferdinand Seifert Jaroslav Sejkot Roman Sekora Ondřej Servírovací souprava . Skauting . Skružný Antonín Slíva Jiří Slováček Felix Sobota Luděk Souček Václav Stivín Jiří Stocklaus . Stretti Viktor Sudek Josef & Bullaty Sonja Suchánek Vladimír Svatoň Josef Svatý obrázek . Svěrák Jan Světlá Karolína Svoboda Alois Šalda František Xaver Šerých Jaroslav Šíma Josef Šimko Vavrek Štér Antonín Štika Karel Štursa Jan Šulla Drahotín Švabinský Max Talíř . Tanec . Tanec Švarc Karel Theisz Tomáš Toman František Tomáš Ateliér Praha Trnka Jiří Trnka Jiří Tučný Michal . Utamaro . Vaca Karel Valerianus Joannus Váza . Veselý Milan Vlach Zdeněk Vondráčková Helena Vydra Václav Vyleťal Josef Vyleťalová - Poláčková Olga Weber Jan Wildt Císařský a královský dvorní fotograf Wintersteiner Ingrid YMCA Revue Zajímavost . Zelenka František Ziegler Zdeněk Zlatar Sarajevo .

Soukromé album Taťány Pexové, 1927-1934 271 Tanec . Soukromé album Taťány... Vyvolávací cena 200 Kč Divadelní fotografie Praha, 12 ks, 30. léta 20. století 272 Tanec . Divadelní fotografie... Vyvolávací cena 200 Kč Soubor tanečních fotografií 88 ks, Sbírka T. Pexové 273 Tanec . Soubor tanečních... Vyvolávací cena 100 Kč Pravidla Kruhu, 1988 274 Theisz Tomáš Pravidla Kruhu, 1988 Vyvolávací cena 200 Kč Karlův most 275 Toman František Karlův most Vyvolávací cena 5000 Kč Portrét slečny, 1890 276 Tomáš Ateliér Praha Portrét slečny, 1890 Vyvolávací cena 100 Kč Myslivci, 1942 277 Trnka Jiří Myslivci, 1942 Vyvolávací cena 300 Kč Myslivecké zátiší, 1942 278 Trnka Jiří Myslivecké zátiší, 1942 Vyvolávací cena 300 Kč Pes, 1942 279 Trnka Jiří Pes, 1942 Vyvolávací cena 300 Kč Dětská hra, 1942 280 Trnka Jiří Dětská hra, 1942 Vyvolávací cena 300 Kč Stálá expozice kresleného a loutkového filmu 281 Trnka Jiří Stálá expozice... Vyvolávací cena 100 Kč Fešáci PF 1978 282 Tučný Michal . Fešáci PF 1978 Vyvolávací cena 100 Kč Utamaro - portrét v japonském dřevorytu (německy), 1958 283 Utamaro . Utamaro - portrét v... Vyvolávací cena 100 Kč Už zase skáču přes kaluže, 1987 284 Vaca Karel Už zase skáču přes... Vyvolávací cena 100 Kč Piloti, 1988 285 Vaca Karel Piloti, 1988 Vyvolávací cena 60 Kč Únos Moravanky, 1983 286 Vaca Karel Únos Moravanky, 1983 Vyvolávací cena 150 Kč Episcopus Bohemo-Budvicensis, 19. stol. 287 Valerianus Joannus Episcopus... Vyvolávací cena 100 Kč Čínský motiv 288 Váza . Čínský motiv Vyvolávací cena 200 Kč Život na útěku, 1975 289 Veselý Milan Život na útěku, 1975 Vyvolávací cena 150 Kč Lev s bílou hřívou, 1987 290 Vlach Zdeněk Lev s bílou hřívou, 1987 Vyvolávací cena 60 Kč John a Mary, 1973 291 Vlach Zdeněk John a Mary, 1973 Vyvolávací cena 100 Kč Číslo 5 žije, 1989 292 Vlach Zdeněk Číslo 5 žije, 1989 Vyvolávací cena 100 Kč Jdi a dívej se, 1985 293 Vlach Zdeněk Jdi a dívej se, 1985 Vyvolávací cena 150 Kč Zvláštní žena, 1979 294 Vlach Zdeněk Zvláštní žena, 1979 Vyvolávací cena 150 Kč Uzavřený okruh, 1989 295 Vlach Zdeněk Uzavřený okruh, 1989 Vyvolávací cena 100 Kč Můj hříšný muž, 1987 296 Vlach Zdeněk Můj hříšný muž, 1987 Vyvolávací cena 200 Kč Jsi falešný hráč, 1987 297 Vlach Zdeněk Jsi falešný hráč, 1987 Vyvolávací cena 150 Kč PF 1980 298 Vondráčková Helena PF 1980 Vyvolávací cena 100 Kč Císař Rudolf II, Rejthar (Činohra) - Heinrich Zerkaulen 299 Vydra Václav Císař Rudolf II, Rejthar... Vyvolávací cena 100 Kč Šípková Růženka, 1971 300 Vyleťal Josef Šípková Růženka, 1971 Vyvolávací cena 100 Kč