Aukční položka číslo: | 235 |
Autor: | Souček Václav |
Název díla: | Soustrastný dopis, 1944 |
Technika: | dopis adresovaný Marii Cinibulkové |
Rozměr: | 1x14,5 cm |
Značeno: | signováno |
Odhadní cena: | 200 Kč - 500 Kč |
Vyvolávací cena: | 100 Kč |