Aukční položka číslo: | 214 |
Autor: | Röhling Vladislav |
Název díla: | Pohled na Pražský hrad |
Technika: | barevný lept |
Rozměr: | 200:250 mm |
Značeno: | signováno vpředu |
Odhadní cena: | 2000 Kč - 3000 Kč |
Vyvolávací cena: | 900 Kč |