Aukční položka číslo: | 162 |
Autor: | Nestler-Laux Marie |
Název díla: | Kvetoucí zahrada |
Technika: | olej na plátně |
Rozměr: | 52x90 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Odhadní cena: | 8000 Kč - 15000 Kč |
Vyvolávací cena: | 6500 Kč |