Aukční položka číslo: | 108 |
Autor: | Kolíbal Stanislav (1925 - ----) |
Název díla: | Kompozice, 1993 |
Technika: | lept 96/200 |
Rozměr: | 33x23,5 cm |
Značeno: | signováno vpředu, slepotiskové razítko Lyra Pragensis |
Odhadní cena: | 3000 Kč - 5000 Kč |
Vyvolávací cena: | 2500 Kč |