Aukční položka číslo: | 93 |
Autor: | Jiránek Vladimír |
Název díla: | PF 1977 s podpisem, 1976 |
Technika: | litografická kartička s podpisem |
Rozměr: | 16,5x10 cm |
Značeno: | signováno |
Odhadní cena: | 200 Kč - 500 Kč |
Vyvolávací cena: | 100 Kč |