Aukční položka číslo: | 79 |
Autor: | Holas Ota |
Název díla: | Vánoční přání 1948, 1947 |
Technika: | grafický list (lept) s dedikací a podpisem |
Rozměr: | 16,5x26 cm |
Značeno: | signováno |
Odhadní cena: | 200 Kč - 500 Kč |
Vyvolávací cena: | 100 Kč |