Aukční položka číslo: | 65 |
Autor: | Francová Eva |
Název díla: | Zašlého věku děj (Z cyklu Sny), 1999 |
Technika: | vlastní technika (tisk z výšky) |
Rozměr: | 66x50 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Odhadní cena: | 2000 Kč - 3500 Kč |
Vyvolávací cena: | 1500 Kč |