Aukční položka číslo: | 52 |
Autor: | Ehrlich Karel Matyáš |
Název díla: | Portrét Ehrlicha, 1836 |
Technika: | litografie |
Rozměr: | 21x18 cm |
Značeno: | značeno v tisku |
Adjustace: | volný list, stav: průměrný |
Odhadní cena: | 200 Kč - 500 Kč |
Vyvolávací cena: | 100 Kč |