Aukční položka číslo: | 7 |
Autor: | Běhounek Jiří (1929 - 2005) |
Název díla: | Holubice, 1992 |
Technika: | suchá jehla AT |
Rozměr: | 33x23,5 cm |
Značeno: | signováno vpředu, slepotiskové razítko Lyra Pragensis |
Odhadní cena: | 2000 Kč - 3000 Kč |
Vyvolávací cena: | 1000 Kč |