Aukční položka číslo: | 29 |
Autor: | Feller Ludvík (1929 - ----) |
Název díla: | Bez názvu |
Technika: | akvarel |
Rozměr: | 37x35 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Odhadní cena: | 2000 Kč - 3000 Kč |
Vyvolávací cena: | 950 Kč |