Aukční položka číslo: | 18 |
Autor: | Daniel Jiří |
Název díla: | Kreslená anekdota, 1968 |
Technika: | kresba tuší |
Rozměr: | 30x21 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Odhadní cena: | 1000 Kč - 1500 Kč |
Vyvolávací cena: | 300 Kč |