Sedlecký klášter před dobytím Husity 31 Berka Jan Sedlecký klášter před... Vyvolávací cena 500 Kč Der Sprundel in Carlsbad 32 Berka Johannes Der Sprundel in Carlsbad Vyvolávací cena 150 Kč Sancta Christi Familia, okolo r. 1750 33 Birckhard Carl Sancta Christi Familia,... Vyvolávací cena 150 Kč Tvář Krista na turínském plátně, okolo r. 1750 34 Birckhard Carl Tvář Krista na turínském... Vyvolávací cena 150 Kč Der Göttliche willen, okolo r. 1750 35 Birckhard Carl Der Göttliche willen,... Vyvolávací cena 150 Kč Benedicamus Patrem et Filium cum Sancto Spiritu, okolo r. 1750 36 Birckhard Carl Benedicamus Patrem et... Vyvolávací cena 150 Kč Ave Maria Gratia Plena, okolo r. 1750 37 Birckhard Carl Ave Maria Gratia Plena,... Vyvolávací cena 150 Kč Marie Magdalena, 1. polovina 18. století 38 Birkhart Anton Marie Magdalena, 1.... Vyvolávací cena 150 Kč Hyeronimus Graf Colloredo Mansfeld, 1822 39 Borovsky Ferdinand Hyeronimus Graf... Vyvolávací cena 100 Kč Ansicht des Sprudels in Carlsbad 40 Döbler Georg Ansicht des Sprudels in... Vyvolávací cena 600 Kč Madona podle Tiziana, 1805-1821 41 Drda Josef, Jan, Alois Madona podle Tiziana,... Vyvolávací cena 800 Kč Muž s perořízkem, 1811 42 Drda Josef, Jan, Alois Muž s perořízkem, 1811 Vyvolávací cena 800 Kč Portrét, okolo 1800 43 Drda Josef, Jan, Alois Portrét, okolo 1800 Vyvolávací cena 800 Kč S. Franciscus Seraphicus (sv. František z Asisi), 1750 44 Engelberght Martin S. Franciscus Seraphicus... Vyvolávací cena 300 Kč Poutník s povozem na okraji lesa, 1817 45 Erhard Johann, Christoph Poutník s povozem na... Vyvolávací cena 1200 Kč Vtom se jim otevřely oči a poznali ho, 1938 46 Führich Joseph von Vtom se jim otevřely oči... Vyvolávací cena 1500 Kč Semiramis vyvolává vzpouru, 1647 47 Gimignani Giacinto Semiramis vyvolává... Vyvolávací cena 1000 Kč Preßburg (Bratislava), okolo 1860 48 Hablitschek Franz Preßburg (Bratislava),... Vyvolávací cena 500 Kč 3x holandské motivy, okolo 1861 49 Hekking Willem, jr. 3x holandské motivy,... Vyvolávací cena 400 Kč S. Elisabeth 50 Hoffman W. (Václav) S. Elisabeth Vyvolávací cena 100 Kč svatý Karel Boromejský 51 Hoffman W. (Václav) svatý Karel Boromejský Vyvolávací cena 100 Kč Turínské plátno 52 Hoffman W. (Václav) Turínské plátno Vyvolávací cena 150 Kč Sv. Jakub ml. 53 Hoffman W. (Václav) Sv. Jakub ml. Vyvolávací cena 100 Kč Sv. Jan z Boha 54 Hoffman W. (Václav) Sv. Jan z Boha Vyvolávací cena 100 Kč Ukřižování 55 Hoffman W. (Václav) Ukřižování Vyvolávací cena 120 Kč Zima, 1641 56 Hollar Václav Zima, 1641 Vyvolávací cena 3000 Kč Jacob Roelants , 1648 57 Hollar Václav Jacob Roelants , 1648 Vyvolávací cena 600 Kč False education 58 Hollar Václav False education Vyvolávací cena 2500 Kč The true maner [manner] of the execution of Thomas Earle of Strafford, 1641 59 Hollar Václav The true maner [manner]... Vyvolávací cena 3500 Kč Virgo nuptialis Tiguriensis, 1649 60 Hollar Václav Virgo nuptialis... Vyvolávací cena 1200 Kč