Aukční položka číslo: | 163 |
Autor: | Sadeler Johannes (1550 - 1600) |
Název díla: | Korunovace Svaté Panny, 1576 |
Technika: | mědiryt |
Rozměr: | rozměr papíru: 325:225 mm, Rozměr obrazu: 260:182 mm |
Značeno: | signováno vpravo dole |
Odhadní cena: | 2000 Kč - 4000 Kč |
Vyvolávací cena: | 1200 Kč |