Aukční položka číslo: | 155 |
Autor: | Rudl Sigmund (1802 - 1864) |
Název díla: | St. Aloisius |
Technika: | kolorovaný a lakovaný lept |
Rozměr: | rozměr papíru: 125:85 mm |
Značeno: | signováno v desce |
Adjustace: | grafika je adjustovaná na kartonu, Stav: dobrý |
Odhadní cena: | 200 Kč - 500 Kč |
Vyvolávací cena: | 100 Kč |