Aukční položka číslo: 120
Autor: Machek Antonín (1775 - 1844)
Název díla: Akademický diplom, 1836
Technika: litografie
Rozměr: rozměr papíru: 297:210 mm
Značeno: značeno v desce
Adjustace: volný list, Stav: zašlé okraje
Odhadní cena: 600 Kč - 1000 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč