Aukční položka číslo: | 120 |
Autor: | Machek Antonín (1775 - 1844) |
Název díla: | Akademický diplom, 1836 |
Technika: | litografie |
Rozměr: | rozměr papíru: 297:210 mm |
Značeno: | značeno v desce |
Adjustace: | volný list, Stav: zašlé okraje |
Odhadní cena: | 600 Kč - 1000 Kč |
Vyvolávací cena: | 300 Kč |