Aukční položka číslo: | 117 |
Autor: | Lampe Frederik, Alois |
Název díla: | Het heylige Bruydtcieraat der bruyloftsgasten des Lams, 18. stol. |
Technika: | mědiryt |
Rozměr: | rozměr papíru: 126:80 mm |
Značeno: | titulní list knihy |
Odhadní cena: | 300 Kč - 600 Kč |
Vyvolávací cena: | 120 Kč |