Aukční položka číslo: 117
Autor: Lampe Frederik, Alois
Název díla: Het heylige Bruydtcieraat der bruyloftsgasten des Lams, 18. stol.
Technika: mědiryt
Rozměr: rozměr papíru: 126:80 mm
Značeno: titulní list knihy
Adjustace: volný list, Stav: dobrý
Odhadní cena: 300 Kč - 600 Kč
Vyvolávací cena: 120 Kč