Aukční položka číslo: | 68 |
Autor: | Hollar Václav (1607 - 1677) |
Název díla: | Princeps Maria Henrici VIII, 1647 |
Rozměr: | rozměr papíru: 149:112 mm, Rozměr obrazu: 140:105 mm |
Značeno: | signováno v desce, podle Hanse Holbeina, Parthey Pennington Number: P1465 |
Adjustace: | volný list, Stav: průměrný |
Odhadní cena: | 3500 Kč - 4000 Kč |
Vyvolávací cena: | 2000 Kč |