Aukční položka číslo: | 64 |
Autor: | Hollar Václav (1607 - 1677) |
Název díla: | Mercatoris Londinensis Filia, 1643 |
Rozměr: | rozměr papíru: 95:63 mm, Rozměr obrazu: 93:62 mm |
Značeno: | signováno v desce, Parthey Pennington Number: P1898 |
Odhadní cena: | 2500 Kč - 4000 Kč |
Vyvolávací cena: | 1200 Kč |