Aukční položka číslo: 61
Autor: Hollar Václav (1607 - 1677)
Název díla: Mercatoris Francofurtensis Vxor , 1643
Technika: lept
Rozměr: rozměr papíru: 95:65 mm, Rozměr obrazu: 90:60 mm
Značeno: signováno v desce, Parthey Pennington Number: P1847
Adjustace: volný list, Stav: dobrý
Odhadní cena: 3500 Kč - 4000 Kč
Vyvolávací cena: 2000 Kč