Aukční položka číslo: | 60 |
Autor: | Hollar Václav (1607 - 1677) |
Název díla: | Virgo nuptialis Tiguriensis, 1649 |
Rozměr: | rozměr papíru: 105:70 mm, Rozměr obrazu: 93:58 mm |
Značeno: | signováno v desce, Parthey Pennington Number: P1864 |
Odhadní cena: | 2000 Kč - 3000 Kč |
Vyvolávací cena: | 1200 Kč |