Aukční položka číslo: 58
Autor: Hollar Václav (1607 - 1677)
Název díla: False education
Technika: rytina
Rozměr: rozměr papíru: 324:233 mm, Rozměr obrazu: 292:202 mm
Značeno: signováno v desce, Parthey Pennington Number: P443
Adjustace: volný list, Stav: dobrý
Odhadní cena: 5000 Kč - 10000 Kč
Vyvolávací cena: 2500 Kč