Aukční položka číslo: | 58 |
Autor: | Hollar Václav (1607 - 1677) |
Název díla: | False education |
Technika: | rytina |
Rozměr: | rozměr papíru: 324:233 mm, Rozměr obrazu: 292:202 mm |
Značeno: | signováno v desce, Parthey Pennington Number: P443 |
Odhadní cena: | 5000 Kč - 10000 Kč |
Vyvolávací cena: | 2500 Kč |