Aukční položka číslo: | 55 |
Autor: | Hoffman W. (Václav) (1788 - 1859) |
Název díla: | Ukřižování |
Rozměr: | rozměr papíru: 110:72 mm |
Značeno: | signováno v desce vlevo dole |
Adjustace: | grafika je adjustovaná na kartonu, Stav: dobrý |
Odhadní cena: | 300 Kč - 600 Kč |
Vyvolávací cena: | 120 Kč |