Ukřižování - Artmozaika.eu
Aukční položka číslo: 55
Autor: Hoffman W. (Václav) (1788 - 1859)
Název díla: Ukřižování
Technika: lept
Rozměr: rozměr papíru: 110:72 mm
Značeno: signováno v desce vlevo dole
Adjustace: grafika je adjustovaná na kartonu, Stav: dobrý
Odhadní cena: 300 Kč - 600 Kč
Vyvolávací cena: 120 Kč