Aukční položka číslo: | 51 |
Autor: | Hoffman W. (Václav) (1788 - 1859) |
Název díla: | svatý Karel Boromejský |
Technika: | kolorovaný |
Rozměr: | rozměr papíru: 120:80 mm |
Značeno: | signováno v desce |
Adjustace: | grafika je adjustovaná na kartonu, Stav: drobné skvrny |
Odhadní cena: | 200 Kč - 500 Kč |
Vyvolávací cena: | 100 Kč |