Aukční položka číslo: | 49 |
Autor: | Hekking Willem, jr. (1825 - 1904) |
Název díla: | 3x holandské motivy, okolo 1861 |
Technika: | kolorovaná litografie |
Rozměr: | rozměr papíru: 160:240 mm, Rozměr obrazu: 120:180 mm |
Značeno: | značeno v desce, tisk P. Bommers |
Adjustace: | volný list, Stav: drobné skvrny v ploše |
Odhadní cena: | 900 Kč - 1200 Kč |
Vyvolávací cena: | 400 Kč |