Aukční položka číslo: 44
Autor: Engelberght Martin (1684 - 1756)
Název díla: S. Franciscus Seraphicus (sv. František z Asisi), 1750
Technika: lept
Rozměr: rozměr papíru: 158:93 mm
Značeno: signováno v desce
Adjustace: grafika je adjustovaná na kartonu, Stav: poničený okraj
Odhadní cena: 600 Kč - 1000 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč