Aukční položka číslo: | 44 |
Autor: | Engelberght Martin (1684 - 1756) |
Název díla: | S. Franciscus Seraphicus (sv. František z Asisi), 1750 |
Rozměr: | rozměr papíru: 158:93 mm |
Značeno: | signováno v desce |
Adjustace: | grafika je adjustovaná na kartonu, Stav: poničený okraj |
Odhadní cena: | 600 Kč - 1000 Kč |
Vyvolávací cena: | 300 Kč |