Aukční položka číslo: 8
Autor: Baltzer Jan Jiří (1738 - 1799)
Název díla: Krajina se stolovníky, 2. pol. 18. stol.
Technika: mědiryt
Rozměr: rozměr papíru: 215:170 mm
Značeno: značeno vlevo Norb. Grund (předloha-podle Norberta Grunda), vpravo Johann Balzer (rytec)
Adjustace: volný list, Stav: natržený pravý dolní roh
Odhadní cena: 1700 Kč - 3000 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč