Aukční položka číslo: 6
Autor: Baltzer Jan Jiří (1738 - 1799)
Název díla: S. Ioannes Nepomucenus, 2. polovina 18. století
Technika: kolorovaný mědiryt
Rozměr: rozměr papíru: 121:85 mm
Značeno: signováno v desce
Adjustace: grafika je adjustovaná na kartonu, Stav: dobrý
Odhadní cena: 600 Kč - 1000 Kč
Vyvolávací cena: 300 Kč