Aukční položka číslo: 5
Autor: Baltzer Jan Jiří (1738 - 1799)
Název díla: Visitatio Mariae, 18. stol
Technika: rytina
Rozměr: rozměr papíru: 115:72 mm
Značeno: sign. v desce, vpravo dole
Adjustace: grafika je adjustovaná na kartonu, Stav: dobrý
Odhadní cena: 350 Kč - 700 Kč
Vyvolávací cena: 150 Kč