Aukční položka číslo: | 4 |
Autor: | Baltzer Jan Jiří (1738 - 1799) |
Název díla: | Cor Iesu, 18. stol |
Rozměr: | rozměr papíru: 153:90 mm |
Značeno: | sign. v desce, vpravo dole |
Adjustace: | grafika je adjustovaná na kartonu, Stav: poničené |
Odhadní cena: | 350 Kč - 700 Kč |
Vyvolávací cena: | 150 Kč |