Cor Iesu, 18. stol - Artmozaika.eu
Aukční položka číslo: 4
Autor: Baltzer Jan Jiří (1738 - 1799)
Název díla: Cor Iesu, 18. stol
Technika: lept
Rozměr: rozměr papíru: 153:90 mm
Značeno: sign. v desce, vpravo dole
Adjustace: grafika je adjustovaná na kartonu, Stav: poničené
Odhadní cena: 350 Kč - 700 Kč
Vyvolávací cena: 150 Kč