Plocha, 1963-1967 - Artmozaika.eu
Aukční položka číslo: 120
Autor: Stolař František
Název díla: Plocha, 1963-1967
Technika: olej na malířské lepence
Rozměr: 53x85 cm
Značeno: značeno vzadu
Adjustace: rám, stav: dobrý
V majetku: soukromá sbírka v Praze
Odhadní cena: 30000 Kč - 45000 Kč
Vyvolávací cena: 24000 Kč