Aukční položka číslo: | 46 |
Autor: | Chadima Jiří |
Název díla: | Dvě loďky pod Vyšehradem, 2015 |
Technika: | tempera na sololitu |
Rozměr: | 25x17 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Odhadní cena: | 8000 Kč - 9000 Kč |
Vyvolávací cena: | 7500 Kč |