Dvě loďky pod Vyšehradem, 2015 - Artmozaika.eu
Aukční položka číslo: 46
Autor: Chadima Jiří
Název díla: Dvě loďky pod Vyšehradem, 2015
Technika: tempera na sololitu
Rozměr: 25x17 cm
Značeno: signováno vpředu
Adjustace: rám, stav: dobrý
Odhadní cena: 8000 Kč - 9000 Kč
Vyvolávací cena: 7500 Kč