Aukční položka číslo: 86
Autor: Němec Tomáš
Název díla: Portrét, 2010
Technika: olej na plátně
Rozměr: 18x13 cm
Značeno: signováno vzadu
Adjustace: rám, stav: dobrý
Odhadní cena: 6000 Kč - 8000 Kč
Vyvolávací cena: 4500 Kč