Aukční položka číslo: | 97 |
Autor: | Poláček Jiří |
Název díla: | Nuselský most |
Technika: | kontaktní bromostříbrná fotografie |
Rozměr: | 6x18,5 cm |
Značeno: | signováno vzadu |
Odhadní cena: | 5000 Kč - 7000 Kč |
Vyvolávací cena: | 3900 Kč |