Nuselský most - Artmozaika.eu
Aukční položka číslo: 97
Autor: Poláček Jiří
Název díla: Nuselský most
Technika: kontaktní bromostříbrná fotografie
Rozměr: 6x18,5 cm
Značeno: signováno vzadu
Adjustace: pasparta, sklo, rám, stav: dobrý
Odhadní cena: 5000 Kč - 7000 Kč
Vyvolávací cena: 3900 Kč