Bez názvu, 2016 - Artmozaika.eu
Aukční položka číslo: 110
Autor: Raszka Tomáš
Název díla: Bez názvu, 2016
Technika: digitální fotografie
Rozměr: 30x30 cm
Značeno: signováno vzadu
Adjustace: pasparta, stav: dobrý
Odhadní cena: 4000 Kč - 5000 Kč
Vyvolávací cena: 2000 Kč