Aukční položka číslo: | 110 |
Autor: | Raszka Tomáš |
Název díla: | Bez názvu, 2016 |
Technika: | digitální fotografie |
Rozměr: | 30x30 cm |
Značeno: | signováno vzadu |
Odhadní cena: | 4000 Kč - 5000 Kč |
Vyvolávací cena: | 2000 Kč |