Aukční položka číslo: 55
Autor: Junek Milan
Název díla: Ženský portrét
Technika: digitální fotografie
Rozměr: 35x26 cm
Značeno: signováno vzadu
Adjustace: pasparta, stav: dobrý
Odhadní cena: 4000 Kč - 5000 Kč
Vyvolávací cena: 1500 Kč