Aukční položka číslo: 13
Autor: Dvořáčková Šírová Jarmila
Název díla: Potok
Technika: suchá jehla
Rozměr: 350:325 mm
Značeno: signováno vpravo dole
Adjustace: rám, stav: dobrý
Odhadní cena: 2000 Kč - 3000 Kč
Vyvolávací cena: 1200 Kč