Studie k obrazu, 30. léta 20. st. - Artmozaika.eu
Aukční položka číslo: 31
Autor: Hejna Václav
Název díla: Studie k obrazu, 30. léta 20. st.
Technika: kombinovaná technika na papíře
Rozměr: výřez pasparty: 22,5x18 cm
Značeno: signováno vpředu
Adjustace: pasparta, stav: dobrý
Odhadní cena: 1500 Kč - 2000 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč