Aukční položka číslo: | 31 |
Autor: | Hejna Václav |
Název díla: | Studie k obrazu, 30. léta 20. st. |
Technika: | kombinovaná technika na papíře |
Rozměr: | výřez pasparty: 22,5x18 cm |
Značeno: | signováno vpředu |
Odhadní cena: | 1500 Kč - 2000 Kč |
Vyvolávací cena: | 400 Kč |