Aukční položka číslo: 22
Autor: Hackenschmied Alexander
Název díla: Paříž, 1997
Technika: bromostříbrná fotografie 4/15, pozdější zvětšenina
Rozměr: 22x29 cm
Značeno: signováno a razítkováno vzadu
Adjustace: pasparta, stav: dobrý
Odhadní cena: 1500 Kč - 2000 Kč
Vyvolávací cena: 400 Kč