Aukční položka číslo: | 15 |
Autor: | Dostál František (1938 - ----) |
Název díla: | Bez názvu, 1972 |
Rozměr: | 28x38 cm |
Značeno: | signováno vzadu |
Odhadní cena: | 8000 Kč - 12000 Kč |
Vyvolávací cena: | 5000 Kč |