Bez názvu, 1972 - Artmozaika.eu
/soubory/obrazky/topimg/230-aukce-banner.jpg
Aukční položka číslo: 15
Autor: Dostál František (1938 - ----)
Název díla: Bez názvu, 1972
Technika: bromostříbrná fotografie, vintage print
Rozměr: 28x38 cm
Značeno: signováno vzadu
Adjustace: Stav: dobrý
Odhadní cena: 8000 Kč - 12000 Kč
Vyvolávací cena: 5000 Kč