Aukční položka číslo: | 29 |
Autor: | Disman Miloslav (1947 - ----) |
Název díla: | Na pytlácké stezce, 1979 |
Technika: | ofsetový tisk |
Rozměr: | A1 |
Značeno: | značeno v tisku, stav: mírně poškozeno |
Odhadní cena: | 400 Kč - 1000 Kč |
Vyvolávací cena: | 1 Kč |