Aukční položka číslo: | 22 |
Autor: | Bouda Cyril (1901 - 1984) |
Název díla: | Kladno |
Technika: | litografie |
Rozměr: | 20x25 cm |
Značeno: | značeno v tisku, stav: dobrý |
Odhadní cena: | 300 Kč - 500 Kč |
Vyvolávací cena: | 1 Kč |