Aukční položka číslo: | 3 |
Autor: | Aubrecht Karel (1956 - ----) |
Název díla: | PF 1987, 1986 |
Technika: | autorský ofset |
Rozměr: | 30x21 cm |
Značeno: | signováno vpředu, stav: dobrý |
Odhadní cena: | 100 Kč - 200 Kč |
Vyvolávací cena: | 1 Kč |