Aukční položka číslo: | 11 |
Autor: | Cahova Adriana (1979 - ----) |
Název díla: | Washing away of guile, 2013 |
Rozměr: | 32x25,5 cm |
Značeno: | signováno vzadu |
Odhadní cena: | 2500 Kč - 4000 Kč |
Vyvolávací cena: | 2000 Kč |